Popcorn Time

Film, Dizi ve Anime İzleme Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 36.38 MB
  • Version 3.7
  • Dil TR / EN
  • Firma Popcorn Time
Popcorn Time; Mac işletim sistemine sahip bilgisayarlarınız için özel olarak geliştirilmiş, Torrent kaynakları üzerinden dosya akışını sağlayarak indirme gerçekleştirmeden stream video izlemenize olanak sağlayan kolay kullanıma sahip bir Film, Dizi ve Ani

Popcorn Time; Mac işletim sistemine sahip bilgisayarlarınız için özel olarak geliştirilmiş, Torrent kaynakları üzerinden dosya akışını sağlayarak indirme gerçekleştirmeden stream video izlemenize olanak sağlayan kolay kullanıma sahip bir Film, Dizi ve Anime İzleme Uygulamasıdır.

Tamamen ücretsiz olarak sahip olabileceğiniz yazılım sayesinde film, dizi ve anime dosyalarını indirmeden torrent kalitesinde izleyebilirsiniz. Üstelik arşiv içerisinde sinema, dizi ve anime gibi kategoriler yer alıyor.

Oldukça sade ve şık bir arayüz ile birlikte gelen yazılım, 1080p ve 720p seçeneklerinin yanı sıra içerikleri dilediğiniz dil seçeneği ile görmenize imkan tanıyor.

Ayrıca uygulama arayüzünde sağ alt kısımda bulunan seçeneklerde filmi izlemeye başlamış olsanız dahi seçimlerinizi dilediğiniz an değiştirme imkanına sahipsiniz. Türkçe dil desteği ile birlikte gelen yazılım dahili VPN ayarları ile birlikte geliyor.

Daha Fazla Göster
Popcorn Time indir
DİĞER SÜRÜMLER